Festa Chamkoria 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Festa Chamkoria 4*

Вид на сместување

(ноќевање со појадок)

10.04-15.06.2019

01.09-30.11.2019

16.06-31.08.2019

 

Двокреветна соба (2+0)

16€

21€

Јуниор сјуит – студио (2+2)

18€

24€

Стандард сјуит – едноспален апартман (2+2)

22€

29€

• Дете до 1.99 год. – бесплатно

• Прво дете од 2-12.99 год. на доп.легло – бесплатно

• Второ дете од 2-12.99 год. на доп.легло – 50% попуст

• Возрасен  на доп.легло – 30% попуст

Доплата за ПОЛУПАНСИОН

Возрасен – 6€ Дете – 4€

Возрасен – 7€ Дете – 5€

Доплата за ALL INCLUSIVE Light

Возрасен – 15€ Дете – 8€

Возрасен – 17€ Дете – 9€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / Полупансион / All Inclusive Light
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден