Сончев Брег - Хотел Ryor - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Сончев Брег – Хотел Ryor

Сончев Брег

Хотел RYOR 3*

http://hotelryor.com/

Хотелот RYOR 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Цени за термини  за НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТЕРМИНИ

  20.06.2020 – 30.06.2020  
  24.08.2020 – 02.09.2020 

01.07.2020 – 23.08.2020

03.09.2020 – 30.09.2020

Лице во двокреветна соба

20 €

24 €

18 €


Цени за термини  за ПОЛУПАНСИОН – ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА

ТЕРМИНИ

  20.06.2020 – 30.06.2020  
  24.08.2020 – 02.09.2020 

01.07.2020 – 23.08.2020

03.09.2020 – 30.09.2020

Лице во двокреветна соба

25 €

29 €

22 €


Цени за термини  за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

  23.06.2020 – 30.06.2020  
  24.08.2020 – 02.09.2020 

01.07.2020 – 23.08.2020

03.09.2020 – 30.09.2019

Лице во двокреветна соба

34 €

38 €

29 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН,     ALL INCLUSIVE  

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Паркинг
  • Интернет

 

Попусти:

  • Дете до 5.99 години – бесплатно
  • Прво дете 6 – 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете 6 – 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 50%
  • Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро