Бугарија - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Бугарија

САНДАНСКИ 08-МИ МАРТ

Цени валидни за период на престој : 06.03-08.03.2020

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Тип на сместување

Промотивна цена за

уплата до 01.02.2020 :

Редовна цена :

Двокреветна лукс соба

145€

155€

Еднокреветна лукс соба

105€

115€

Дете до 3.99 год.

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 12€ на ден

Дете од 12-15.99 год. на доп.легло – доплата 28€ на ден

Цените се во евра за 2 ноќевања за 2 лица во двокреветна соба или за 1 лице во еднокреветна соба и вклучуваат:

 • 2 ноќевања со појадок
 • Користење на сауна, парна бања, фитнесцентар
 • Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери)
 • Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С
 • Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С
 • Лежалка и пешкир покрај базените
 • Безжичен интернет во целиот хотел, паркинг, сеф на рецепција
 • Детско катче со аниматор
 • Туристичка такса

СВЕТИ НИКОЛА 3*

Тип на сместување

2 НП

Двокреветна стандард соба

40€

Двокреветна лукс соба

50€

Цените се во евра по лице за 2 ноќевања и вклучуваат:

 • 2 ноќевања со појадок
 • Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, римска бања, сауна, џакузи, солена соба, фитнес
 • Туристичка такса

Организиран превоз
Поаѓање : 06.03.2020 | Враќање : 08.03.2020
Цена : 35€ по лице – повратен билет