Regnum 5* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Regnum 5*

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

24-ти МАЈ 2019: БАНСКО

Вид на сместување

НП

ПП

Јуниор сјуит (2+0)

69€

90€

Едноспален апартман (2+1)

82€

102€

Едноспален апартман лукс (2+2)

93€

114€

Двоспален апартман (4+2)

146€

187€

Доплата за апартман со поглед планина – 5€ за апп на ден

Деца до 6.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Деца од 8-12.99 год. на дополнително легло

24€

28€

Возрасен на дополнително легло

34€

40€

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • НП – ноќевање со појадок | ПП – ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на “REGNUM SPA CENTER” : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, тропски тушеви, релакс соба, фитнес центар
  • Користење на “REGNUM BANYA THERMAL & RECREATION CENTER” (во с.Бања, 6 км од Банско) – надворешен базен и џакузи со минерална вода
  • Детски кат и анимација за деца
  • Паркинг, интернет, сеф

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € на ден
  • Патничко осигурување

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019| Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице