Murite 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Murite 4*

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

24-ти МАЈ 2019:БАНСКО

Вид на сместување

2 ноќевања /

All Inclusive

3 ноќевања /

All Inclusive

                                                                    Зграда АЗАЛИА

Двокреветна соба (2+0)

62€

92€

Едноспален апартман (2+2)

68€

101€

Двоспален апартман (4+2)

62€

92€

Зграда ОРХИДЕА

Двокреветна соба (2+0)

56€

84€

Едноспален апартман (2+2)

62€

92€

Двоспален апартман (4+2)

56€

84€

• Дете од 0-5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 06-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 30% попуст

• За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 полни суми

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2, 3 или 4 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 22 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено :патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019| Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице