Interhotel 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Interhotel 4*

Свети КИРИЛ и МЕТОДИЈ
24-ти МАЈ 2019

Цени валидни за период на престој : 24.05-27.05.2019

Вид на сместување

(мин. 2 ноќевања)

Ноќевање со појадок

Двокреветна соба – стандард (2+1)

76€

Еднокреветна соба – стандард

60€

Двокреветна соба – лукс (2+1)

86€

Еднокреветна соба – лукс

66€

Студио стандард (2+2)

124€

Апартман Лукс (2+2)

140€

Апартман Фемили (2+2)

192€

Дополнителни услови :

Дете од 0-03.99 год.

Бесплатно

Дете од 04-11.99 год. на доп. легло

12€

Дете од 04-11.99 год. на ред. легло

25€

Дете од 04-11.99 год. на доп. легло во студио или апп

/

Дете од 12-15.99 год. на доп. легло

28€

Возрасен на доп. легло во студио или апп

28€

Цените се во евра за 2 лица за 1 ноќевањеи вклучуваат :

  • Појадок
  • Користење на сауна, парна бања и фитнес центар
  • Користење на затворен базен со минерална вода (33⁰ С) со полуолимписки размери
  • Користење на отворен базен со минерална вода
  • Користење на отворен термален базен со минерална вода (38⁰ С)
  • Паркинг, интернет, сеф на рецепција
  • Детски кат и професионален аниматор

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Сандански – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019

Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет – 40 евра