Green Wood 4* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Green Wood 4*

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

24-ти МАЈ 2019:БАНСКО

Вид на сместување

2 ноќевања / All Inclusive

3 ноќевања / All Inclusive

Двокреветна соба (2+0)

66€

99€

Студио (2+2)

73€

109€

Едноспален апартман (2+2)

79€

119€

Двоспален апартман (4+2)

73€

109€

• Дете од 0-3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

• Прво дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

• Второ дете од 04-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

• Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

• Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • 2 или 3 ноќевања на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци до 23 часот)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019| Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице