Grami 3* - Импала Травел
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk
+389 31 418-900 contact@impala.com.mk

Grami 3*

СВЕТИ КИРИЛ И МЕТОДИЈ

24-ти МАЈ 2019: БАНСКО

Вид на сместување

НП

ПП

АЛЛ

Двокреветна соба (2+2)

14€

20€

26€

Апартман (4+0)

14€

20€

26€

• Дете од 0-1.99 год

Бесплатно

• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло

Бесплатно

• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло

7€

11€

14€

• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло

7€

11€

14€

• Возрасен на доп. легло

10€

16€

22€

• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера | АЛЛ – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 24.05.2019| Враќање : 26.05.2019

Цена за повратен билет : 35€ по лице